Mapa

 Lotnisko Waingapu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Waingapu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Waingapu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Waingapu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Waingapu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Waingapu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Waingapu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Waingapu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Waingapu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Waingapu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Waingapu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Waingapu.

Lotniska w pobliżu Waingapu:

 Jakie linie lotnicze latają do Waingapu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Waingapu
Tel:+62 (387) 61224
Faks:+62 (387) 62050

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:120° 18' 0'' E
Szerokość geograficzna:9° 40' 0'' S
Kod IATA:WGP
Kod ICAO:WADW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.