Mapa

 Lotnisko Växjö

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Växjö albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Växjö. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Växjö na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Växjö oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Växjö. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Växjö. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Växjö, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Växjö. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Växjö, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Växjö.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Växjö.

Lotniska w pobliżu Växjö:

 Jakie linie lotnicze latają do Växjö

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Växjö

Adres:
Smaland Airport,
S-355 93 Växjö,
SWEDEN

Tel:+46 (0)470 758500
Faks:+46 (0)470 758509

Witryna:

Właściciel:
Växjö Flygplats AB

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 43' 59'' E
Szerokość geograficzna:56° 55' 59'' N
Kod IATA:VXO
Kod ICAO:ESMX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.