Mapa

 Lotnisko Werona International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Werona International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Werona International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Werona International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Werona International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Werona International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Werona International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Werona International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Werona International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Werona International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Werona International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Werona International.

Lotniska w pobliżu Werony International:

 Jakie linie lotnicze latają do Werony International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Werona International

Adres:
Aeroporto Valerio Catullo,
I-37060 Caselle di Sommacampagna (VR),
ITALY

Tel:+39 (0)45 8095666
Faks:+39 (0)45 8619074

Witryna:

Właściciel:
Aeroporto Verona Villafranca S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:10° 53' 18'' E
Szerokość geograficzna:45° 23' 44'' N
Kod IATA:VRN
Kod ICAO:LIPX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.