Mapa

 Lotnisko Vila Real

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Vila Real albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Vila Real. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Vila Real na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Vila Real oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Vila Real. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Vila Real. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Vila Real, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Vila Real. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Vila Real, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Vila Real.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Vila Real.

Lotniska w pobliżu Vila Real:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Vila Real

Adres:
Aeródromo Municipal de Vila Real,
Portela Folhadela,
5000 Vila Real,
PORTUGAL

Tel:+351 (0)259 336620
Faks:+351 (0)259 336688

Witryna:

Właściciel:
Câmara Municipal de Vila Real

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 43' 15'' W
Szerokość geograficzna:41° 16' 28'' N
Kod IATA:VRL
Kod ICAO:LPVR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.