Mapa

 Lotnisko Port Vila

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Port Vila albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Port Vila. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Port Vila na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Port Vila oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Port Vila. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Port Vila. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Port Vila, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Port Vila. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Port Vila, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Port Vila.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Port Vila.

Lotniska w pobliżu Port Vila:

 Jakie linie lotnicze latają do Port Vila

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Port Vila

Adres:
PO Box 7115,
Port Vila,
VANUATU

Tel:+678 (0)25111

Witryna:

Właściciel:
Airports Vanuatu Limited

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:168° 19' 10'' E
Szerokość geograficzna:17° 41' 57'' S
Kod IATA:VLI
Kod ICAO:NVVV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.