Mapa

 Lotnisko Owda (Ejlat)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Owda (Ejlat) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Owda (Ejlat). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Owda (Ejlat) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Owda (Ejlat) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Owda (Ejlat). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Owda (Ejlat). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Owda (Ejlat), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Owda (Ejlat). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Owda (Ejlat), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Owda (Ejlat).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Owda (Ejlat).

Lotniska w pobliżu Owda (Ejlat):

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Owda (Ejlat)
Tel:+972 (0)8 6363838
Faks:+972 (0)8 6363829

Witryna:

Właściciel:
Israel Airports Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 56' 49'' E
Szerokość geograficzna:29° 55' 59'' N
Kod IATA:VDA
Kod ICAO:LLOV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.