Mapa

 Lotnisko Wenecja Marco Polo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Wenecja Marco Polo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Wenecja Marco Polo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Wenecja Marco Polo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Wenecja Marco Polo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Wenecja Marco Polo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Wenecja Marco Polo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Wenecja Marco Polo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Wenecja Marco Polo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Wenecja Marco Polo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Wenecja Marco Polo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Wenecja Marco Polo.

Lotniska w pobliżu Wenecji Marco Polo:

 Jakie linie lotnicze latają do Wenecji Marco Polo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Wenecja Marco Polo

Adres:
Viale G Galilei 30/1,
I-30030 Tessera (Venezia),
ITALY

Tel:+39 (0)41 2609260
Faks:+39 (0)41 2606409

Witryna:

Właściciel:
Società Aeroporto Venezia S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:12° 21' 0'' E
Szerokość geograficzna:45° 30' 0'' N
Kod IATA:VCE
Kod ICAO:LIPZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.