Mapa

 Lotnisko Baikal International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Baikal International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Baikal International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Baikal International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Baikal International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Baikal International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Baikal International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Baikal International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Baikal International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Baikal International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Baikal International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Baikal International.

Lotniska w pobliżu Baikal International:

 Jakie linie lotnicze latają do Baikal International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Baikal International

Adres:
Republika Buryatiya,
g. Ulan-Ude,
p. Aeroport,
10 ,
670018 RUSSIA

Tel:+7 (0)301 2227622, 2227611
Faks:+7 (0)301 2227141

Właściciel:
JSC"International airport Ulan-Ude"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:107° 26' 15'' E
Szerokość geograficzna:51° 48' 27'' N
Kod IATA:UUD
Kod ICAO:UIUU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.