Mapa

 Lotnisko Coron / Busuanga

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Coron / Busuanga albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Coron / Busuanga. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Coron / Busuanga na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Coron / Busuanga oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Coron / Busuanga. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Coron / Busuanga. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Coron / Busuanga, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Coron / Busuanga. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Coron / Busuanga, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Coron / Busuanga.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Coron / Busuanga.

Lotniska w pobliżu Coron / Busuanga:

 Jakie linie lotnicze latają do Coron / Busuanga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Coron / Busuanga

Właściciel:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:120° 10' 0'' E
Szerokość geograficzna:12° 6' 0'' N
Kod IATA:USU
Kod ICAO:RPVV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.