Mapa

 Lotnisko Uruapan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Uruapan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Uruapan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Uruapan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Uruapan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Uruapan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Uruapan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Uruapan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Uruapan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Uruapan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Uruapan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Uruapan.

Lotniska w pobliżu Uruapan:

 Jakie linie lotnicze latają do Uruapan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Uruapan

Adres:
Av Latinoamericana s/n Fracc San José,
Obrero,
CP 60160 Uruapan,
Michioacán,
MEXICO

Tel:+52 (01)452 5237398
Faks:+52 (01)452 5246490

Właściciel:
Aeropuertos y Servicios Auxiliares

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:102° 2' 49'' W
Szerokość geograficzna:19° 24' 39'' N
Kod IATA:UPN
Kod ICAO:MMPN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.