Mapa

 Lotnisko Uljanowsk Wostocznyj

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Uljanowsk Wostocznyj albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Uljanowsk Wostocznyj. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Uljanowsk Wostocznyj na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Uljanowsk Wostocznyj oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Uljanowsk Wostocznyj. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Uljanowsk Wostocznyj. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Uljanowsk Wostocznyj, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Uljanowsk Wostocznyj. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Uljanowsk Wostocznyj, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Uljanowsk Wostocznyj.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Uljanowsk Wostocznyj.

Lotniska w pobliżu Ulianowska:

 Jakie linie lotnicze latają do Ulianowska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Uljanowsk Wostocznyj

Adres:
38 Leninskogo Komsomola,
Ulyanovsk,
432067 RUSSIA

Tel:+7 (0)842 2287829
Faks:+7 (0)842 2204756

Witryna:

Właściciel:
JSC "International airport Ulyanovsk-Vostochny

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:48° 48' 9'' E
Szerokość geograficzna:54° 24' 3'' N
Kod IATA:ULY
Kod ICAO:UWLW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.