Mapa

 Lotnisko Quimper

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Quimper albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Quimper. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Quimper na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Quimper oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Quimper. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Quimper. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Quimper, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Quimper. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Quimper, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Quimper.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Quimper.

Lotniska w pobliżu Quimper:

 Jakie linie lotnicze latają do Quimper

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Quimper

Adres:
Quimper Cornouaille Airport,
F-29700 Pluguffan,
FRANCE

Tel:+33 (0)2 98943030
Faks:+33 (0)2 98943014

Witryna:

Właściciel:
Chambre de commerce et d'industrie de Quimper

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:4° 10' 14'' W
Szerokość geograficzna:47° 58' 27'' N
Kod IATA:UIP
Kod ICAO:LFRQ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.