Mapa

 Lotnisko Uherské Hradiště

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Uherské Hradiště albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Uherské Hradiště. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Uherské Hradiště na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Uherské Hradiště oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Uherské Hradiště. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Uherské Hradiště. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Uherské Hradiště, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Uherské Hradiště. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Uherské Hradiště, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Uherské Hradiště.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Uherské Hradiště.

Lotniska w pobliżu Uherské Hradiště:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Uherské Hradiště

Adres:
Na Zahonech 1177,
686 04 Kunovice,
CZECH REPUBLIC

Tel:+420 (0)572 817600

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 27' 0'' E
Szerokość geograficzna:49° 4' 0'' N
Kod IATA:UHE
Kod ICAO:LKKU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.