Mapa

 Lotnisko Ufa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ufa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ufa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ufa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ufa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ufa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ufa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ufa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ufa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ufa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ufa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ufa.

Lotniska w pobliżu Ufa:

 Jakie linie lotnicze latają do Ufa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ufa

Adres:
Airport,
Bulgakova,
Ufa region,
Bashkortostan republic,
450056 RUSSIA

Tel:(347) 229 52-95
Faks:(347) 273-06-09

Witryna:

Właściciel:
ОАО "Международный аэропорт "Уфа" (ОАО "МАУ")

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:55° 51' 52'' E
Szerokość geograficzna:54° 33' 29'' N
Kod IATA:UFA
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.