Mapa

 Lotnisko Narsarsuaq

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Narsarsuaq albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Narsarsuaq. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Narsarsuaq na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Narsarsuaq oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Narsarsuaq. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Narsarsuaq. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Narsarsuaq, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Narsarsuaq. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Narsarsuaq, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Narsarsuaq.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Narsarsuaq.

Lotniska w pobliżu Narsarsuaq:

 Jakie linie lotnicze latają do Narsarsuaq

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Narsarsuaq

Adres:
PO Box 60,
DK-3923 Narssarssuaq Airport,
GREENLAND

Tel:+299 (0)665266
Faks:+299 (0)665305

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:45° 25' 33'' W
Szerokość geograficzna:61° 9' 38'' N
Kod IATA:UAK
Kod ICAO:BGBW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.