Mapa

 Lotnisko Timişoara

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Timişoara albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Timişoara. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Timişoara na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Timişoara oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Timişoara. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Timişoara. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Timişoara, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Timişoara. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Timişoara, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Timişoara.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Timişoara.

Lotniska w pobliżu Timişoary:

 Jakie linie lotnicze latają do Timişoary

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Timişoara

Adres:
str. Aeroport,
nr.2 ,
307200 Ghiroda - Timiş,
O.P. 7 C.P. 1375,
Timisoara,
ROMANIA

Tel:+40 (0)256 493639

Witryna:

Właściciel:
Societatea Naţională Aeroportul Internaţional Timişoara – Traian Vuia S.A

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 19' 59'' E
Szerokość geograficzna:45° 49' 0'' N
Kod IATA:TSR
Kod ICAO:LRTR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.