Mapa

 Lotnisko Triest

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Triest albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Triest. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Triest na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Triest oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Triest. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Triest. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Triest, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Triest. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Triest, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Triest.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Triest.

Lotniska w pobliżu Triestu:

 Jakie linie lotnicze latają do Triestu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Triest

Adres:
Trieste International Airport,
Via Aquileia 46,
I-34077 Ronchi dei Legionari (GO),
ITALY

Tel:+39 (0)481 773224
Faks:+39 (0)481 474150

Witryna:

Właściciel:
Aeroporto Friuli Venezia Giulia SpA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 28' 0'' E
Szerokość geograficzna:45° 49' 59'' N
Kod IATA:TRS
Kod ICAO:LIPQ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.