Mapa

 Lotnisko Turyn

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Turyn albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Turyn. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Turyn na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Turyn oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Turyn. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Turyn. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Turyn, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Turyn. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Turyn, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Turyn.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Turyn.

Lotniska w pobliżu Turynu:

 Jakie linie lotnicze latają do Turynu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Turyn

Adres:
Strada San Maurizio 12,
I-10072 Caselle Torinese,
Torino,
ITALY

Tel:+39 (0)11 5676361/2
Faks:+39 (0)11 5676423

Witryna:

Właściciel:
Società Azionaria Gestione Aeroporto Torino S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 38' 53'' E
Szerokość geograficzna:45° 12' 3'' N
Kod IATA:TRN
Kod ICAO:LIMF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.