Mapa

 Lotnisko Tanjung Pinang

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Tanjung Pinang albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Tanjung Pinang. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Tanjung Pinang na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Tanjung Pinang oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Tanjung Pinang. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Tanjung Pinang. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Tanjung Pinang, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Tanjung Pinang. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Tanjung Pinang, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Tanjung Pinang.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Tanjung Pinang.

Lotniska w pobliżu Tanjung Pinang:

 Jakie linie lotnicze latają do Tanjung Pinang

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Tanjung Pinang

Adres:
Tanjung Pinang 29125,
INDONESIA

Tel:+62 (771) 21434
Faks:+62 (771) 41034

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:104° 31' 40'' E
Szerokość geograficzna:0° 55' 12'' N
Kod IATA:TNJ
Kod ICAO:WIDN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.