Mapa

 Lotnisko Tampere

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Tampere albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Tampere. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Tampere na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Tampere oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Tampere. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Tampere. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Tampere, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Tampere. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Tampere, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Tampere.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Tampere.

Lotniska w pobliżu Tampere:

 Jakie linie lotnicze latają do Tampere

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Tampere

Adres:
Finavia Tampere-Pirkkala Airport,
Tornikaari 50,
33960,
PIRKKALA

Tel:+ 358 20 708 5450
Faks:+358 20 708 5399

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 44' 20'' E
Szerokość geograficzna:61° 27' 50'' N
Kod IATA:TMP
Kod ICAO:EFTP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.