Mapa

 Lotnisko Tambolaka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Tambolaka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Tambolaka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Tambolaka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Tambolaka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Tambolaka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Tambolaka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Tambolaka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Tambolaka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Tambolaka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Tambolaka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Tambolaka.

Lotniska w pobliżu Tambolaka:

 Jakie linie lotnicze latają do Tambolaka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Tambolaka
Tel:+62 (387) 24057

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:119° 10' 59'' E
Szerokość geograficzna:9° 20' 25'' S
Kod IATA:TMC
Kod ICAO:WADT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.