Mapa

 Lotnisko Ben Gurion Intl

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ben Gurion Intl albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ben Gurion Intl. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ben Gurion Intl na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ben Gurion Intl oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ben Gurion Intl. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ben Gurion Intl. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ben Gurion Intl, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ben Gurion Intl. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ben Gurion Intl, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ben Gurion Intl.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ben Gurion Intl.

Lotniska w pobliżu Tel Awiwu-Jafa:

 Jakie linie lotnicze latają do Tel Awiwu-Jafa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ben Gurion Intl

Adres:
PO Box 7,
Ben Gurion Airport,
70100 ISRAEL

Tel:+972 (0)3 9723344,9755555
Faks:+972 (0)3 9752387

Witryna:

Właściciel:
Israel Airports Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 52' 57'' E
Szerokość geograficzna:32° 0' 43'' N
Kod IATA:TLV
Kod ICAO:LLBG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.