Mapa

 Lotnisko Turku

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Turku albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Turku. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Turku na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Turku oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Turku. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Turku. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Turku, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Turku. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Turku, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Turku.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Turku.

Lotniska w pobliżu Turku:

 Jakie linie lotnicze latają do Turku

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Turku

Adres:
Finavia Turku Airport,
Box 167,
20101,
TURKU,
FINLAND

Tel:+358 20 708 4611
Faks:+358 20 708 4699

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 16' 14'' E
Szerokość geograficzna:60° 30' 51'' N
Kod IATA:TKU
Kod ICAO:EFTU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.