Mapa

 Lotnisko Belitung (Tanjung Pandan)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Belitung (Tanjung Pandan) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Belitung (Tanjung Pandan). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Belitung (Tanjung Pandan) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Belitung (Tanjung Pandan) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Belitung (Tanjung Pandan). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Belitung (Tanjung Pandan). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Belitung (Tanjung Pandan), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Belitung (Tanjung Pandan). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Belitung (Tanjung Pandan), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Belitung (Tanjung Pandan).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Belitung (Tanjung Pandan).

Lotniska w pobliżu Belitung (Tanjung Pandan):

 Jakie linie lotnicze latają do Belitung (Tanjung Pandan)

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Belitung (Tanjung Pandan)
Tel:+62 (719) 21385
Faks:+62 (719) 22021

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:107° 45' 13'' E
Szerokość geograficzna:2° 45' 14'' S
Kod IATA:TJQ
Kod ICAO:WIOD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.