Mapa

 Lotnisko Tijuana

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Tijuana albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Tijuana. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Tijuana na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Tijuana oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Tijuana. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Tijuana. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Tijuana, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Tijuana. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Tijuana, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Tijuana.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Tijuana.

Lotniska w pobliżu Tijuana:

 Jakie linie lotnicze latają do Tijuana

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Tijuana

Adres:
AP 447,
CP 22300 Tijuana BC,
MEXICO,
Carretera Aeropuerto - Meza de Otay,
CP 22300 Tijuana,
Baja California,
MEXICO

Tel:+52 (01)66 46078201

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:116° 58' 13'' W
Szerokość geograficzna:32° 32' 29'' N
Kod IATA:TIJ
Kod ICAO:MMTJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.