Mapa

 Lotnisko Tegucigalpa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Tegucigalpa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Tegucigalpa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Tegucigalpa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Tegucigalpa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Tegucigalpa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Tegucigalpa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Tegucigalpa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Tegucigalpa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Tegucigalpa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Tegucigalpa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Tegucigalpa.

Lotniska w pobliżu Tegucigalpa:

 Jakie linie lotnicze latają do Tegucigalpa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Tegucigalpa

Adres:
PO Box 30120,
Tegucigalpa,
HONDURAS

Tel:+504 (0)233 1115

Właściciel:
Inter Airports SA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:87° 13' 3'' W
Szerokość geograficzna:14° 3' 34'' N
Kod IATA:TGU
Kod ICAO:MHTG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.