Mapa

 Lotnisko Teneryfa Południe

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Teneryfa Południe albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Teneryfa Południe. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Teneryfa Południe na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Teneryfa Południe oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Teneryfa Południe. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Teneryfa Południe. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Teneryfa Południe, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Teneryfa Południe. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Teneryfa Południe, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Teneryfa Południe.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Teneryfa Południe.

Lotniska w pobliżu Teneryfy Reina Sofia:

 Jakie linie lotnicze latają do Teneryfy Reina Sofia

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Teneryfa Południe

Adres:
E-38610 Granadilla de Abona,
Tenerife,
CANARY ISLANDS

Tel:+34 (0)922 759000
Faks:+34 (0)922 759247

Witryna:

Właściciel:
Aeropuertos Españoles y Navegación Aérea (AENA)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 34' 0'' W
Szerokość geograficzna:28° 3' 0'' N
Kod IATA:TFS
Kod ICAO:GCTS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.