Mapa

 Lotnisko Poprad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Poprad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Poprad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Poprad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Poprad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Poprad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Poprad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Poprad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Poprad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Poprad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Poprad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Poprad.

Lotniska w pobliżu Popradu:

 Jakie linie lotnicze latają do Popradu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Poprad

Adres:
Na Letisko 100,
05898 Poprad,
SLOVAK REPUBLIC

Tel:+421 (0)52 7763875
Faks:+421 (0)52 7725005

Witryna:

Właściciel:
Letisko Poprad-Tatry, a.s.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:20° 14' 25'' E
Szerokość geograficzna:49° 4' 18'' N
Kod IATA:TAT
Kod ICAO:LZTT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.