Mapa

 Lotnisko Salzburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Salzburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Salzburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Salzburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Salzburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Salzburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Salzburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Salzburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Salzburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Salzburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Salzburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Salzburg.

Lotniska w pobliżu Salzburga:

 Jakie linie lotnicze latają do Salzburga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Salzburg

Adres:
Innsbrucker Bundesstrasse 95,
A-5020 Salzburg,
AUSTRIA

Tel:+43 (0)662 85800
Faks:+43 (0)662 8580110

Witryna:

Właściciel:
Salzburger Flughafen GmbH

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 0' 20'' E
Szerokość geograficzna:47° 47' 35'' N
Kod IATA:SZG
Kod ICAO:LOWS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.