Mapa

 Lotnisko Jekaterynburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Jekaterynburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Jekaterynburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Jekaterynburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Jekaterynburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Jekaterynburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Jekaterynburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Jekaterynburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Jekaterynburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Jekaterynburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Jekaterynburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Jekaterynburg.

Lotniska w pobliżu Jekaterynburga:

 Jakie linie lotnicze latają do Jekaterynburga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Jekaterynburg

Adres:
Sputnikov 6,
620025 Yekaterinburg,
RUSSIA

Tel:(343) 264-42-02

Witryna:

Właściciel:
ОАО «Аэропорт Кольцово»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:60° 48' 9'' E
Szerokość geograficzna:56° 44' 35'' N
Kod IATA:SVX
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.