Mapa

 Lotnisko Lamezia Terme

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lamezia Terme albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lamezia Terme. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lamezia Terme na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lamezia Terme oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lamezia Terme. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lamezia Terme. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lamezia Terme, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lamezia Terme. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lamezia Terme, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lamezia Terme.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lamezia Terme.

Lotniska w pobliżu Lamezia Terme:

 Jakie linie lotnicze latają do Lamezia Terme

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lamezia Terme

Adres:
c/o Aeroporto Internazionale ,
I-88040 Lamezia Terme,
Calabria,
ITALY

Tel:+39 (0)968 414333
Faks:+39 (0)968 411032

Witryna:

Właściciel:
Società Aeroportuale Calabrese S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 14' 27'' E
Szerokość geograficzna:38° 54' 25'' N
Kod IATA:SUF
Kod ICAO:LICA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.