Mapa

 Lotnisko Malabo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Malabo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Malabo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Malabo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Malabo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Malabo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Malabo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Malabo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Malabo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Malabo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Malabo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Malabo.

Lotniska w pobliżu Malabo:

 Jakie linie lotnicze latają do Malabo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Malabo

Adres:
Po Box 3019,
Malabo,
EQUATORIAL GUINEA,
ADGE Aeropuertos de Guinea Ecatorial,
Malabo Airport,
Malabo,
EQUATORIAL GUINEA

Tel:+240 (0)9 1554

Właściciel:
ADGE - Aeropuertos De Guinea Ecuatorial

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 42' 20'' E
Szerokość geograficzna:3° 45' 10'' N
Kod IATA:SSG
Kod ICAO:FGSL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.