Mapa

 Lotnisko Split

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Split albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Split. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Split na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Split oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Split. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Split. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Split, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Split. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Split, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Split.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Split.

Lotniska w pobliżu Splitu:

 Jakie linie lotnicze latają do Splitu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Split

Adres:
PO Box 2,
Cesta dr F Tudjmana 96,
21120 Split,
CROATIA

Tel:+385 (0)21 203555
Faks:+385 (0)21 203413

Witryna:

Właściciel:
Split Airport Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 17' 57'' E
Szerokość geograficzna:43° 32' 16'' N
Kod IATA:SPU
Kod ICAO:LDSP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.