Mapa

 Lotnisko La Palma

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko La Palma albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku La Palma. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska La Palma na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska La Palma oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska La Palma. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko La Palma. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska La Palma, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska La Palma. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w La Palma, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje La Palma.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w La Palma.

Lotniska w pobliżu La Palmy:

 Jakie linie lotnicze latają do La Palmy

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko La Palma

Adres:
Apartado de Correos 195,
E-38700 Santa Cruz de La Palma,
CANARY ISLANDS

Tel:902 404 704

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 45' 15'' W
Szerokość geograficzna:28° 37' 14'' N
Kod IATA:SPC
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.