Mapa

 Lotnisko Sofia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sofia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sofia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sofia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sofia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sofia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sofia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sofia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sofia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sofia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sofia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sofia.

Lotniska w pobliżu Sofii:

 Jakie linie lotnicze latają do Sofii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sofia

Adres:
1 Christopher Columbus Boulevard,
1540 Sofia,
BULGARIA

Tel:+359 (0)2 9372211
Faks:+359 (0)2 9372010

Witryna:

Właściciel:
Sofia Airport EAD

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 24' 0'' E
Szerokość geograficzna:42° 42' 0'' N
Kod IATA:SOF
Kod ICAO:LBSF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.