Mapa

 Lotnisko Solo / Surakarta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Solo / Surakarta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Solo / Surakarta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Solo / Surakarta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Solo / Surakarta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Solo / Surakarta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Solo / Surakarta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Solo / Surakarta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Solo / Surakarta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Solo / Surakarta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Solo / Surakarta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Solo / Surakarta.

Lotniska w pobliżu Solo / Surakarta:

 Jakie linie lotnicze latają do Solo / Surakarta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Solo / Surakarta

Adres:
Bandara Adisumarmo,
Surakarta 57108,
INDONESIA

Tel:+62 (271) 780715
Faks:+62 (271) 780058

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:110° 45' 24'' E
Szerokość geograficzna:7° 30' 57'' S
Kod IATA:SOC
Kod ICAO:WARQ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.