Mapa

 Lotnisko Shannon

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Shannon albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Shannon. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Shannon na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Shannon oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Shannon. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Shannon. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Shannon, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Shannon. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Shannon, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Shannon.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Shannon.

Lotniska w pobliżu Shannon:

 Jakie linie lotnicze latają do Shannon

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Shannon

Adres:
Shannon Airport,
Co Clare,
REPUBLIC OF IRELAND

Tel:+353 (0)61 712000
Faks:+353 (0)61 712282

Witryna:

Właściciel:
Dublin Airport Authority plc (DAA)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 55' 6'' W
Szerokość geograficzna:52° 42' 2'' N
Kod IATA:SNN
Kod ICAO:EINN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.