Mapa

 Lotnisko Skopje

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Skopje albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Skopje. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Skopje na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Skopje oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Skopje. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Skopje. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Skopje, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Skopje. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Skopje, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Skopje.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Skopje.

Lotniska w pobliżu Skopje:

 Jakie linie lotnicze latają do Skopje

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Skopje

Adres:
S Petrovec,
1043 Skopje,
REPUBLIC OF MACEDONIA

Tel:+389 (0)91 148300

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 37' 59'' E
Szerokość geograficzna:41° 58' 0'' N
Kod IATA:SKP
Kod ICAO:LWSK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.