Mapa

 Lotnisko Saloniki

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Saloniki albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Saloniki. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Saloniki na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Saloniki oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Saloniki. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Saloniki. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Saloniki, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Saloniki. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Saloniki, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Saloniki.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Saloniki.

Lotniska w pobliżu Salonik:

 Jakie linie lotnicze latają do Salonik

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Saloniki

Adres:
PO Box 22605,
551 03 Kalamaria,
Thessaloniki,
GREECE

Tel:+30 (0)231 0473212
Faks:+30 (0)2310 475555

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 58' 19'' E
Szerokość geograficzna:40° 31' 14'' N
Kod IATA:SKG
Kod ICAO:LGTS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.