Mapa

 Lotnisko Basseterre

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Basseterre albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Basseterre. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Basseterre na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Basseterre oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Basseterre. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Basseterre. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Basseterre, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Basseterre. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Basseterre, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Basseterre.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Basseterre.

Lotniska w pobliżu Basseterre:

 Jakie linie lotnicze latają do Basseterre

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Basseterre

Adres:
PO Box 186,
Basseterre,
ST KITTS & NEVIS

Tel:+1 (0)869 4658472

Właściciel:
St Christopher Air & Sea Ports Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:62° 43' 17'' W
Szerokość geograficzna:17° 18' 29'' N
Kod IATA:SKB
Kod ICAO:TKPK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.