Mapa

 Lotnisko San Jorge Island

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko San Jorge Island albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku San Jorge Island. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska San Jorge Island na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska San Jorge Island oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska San Jorge Island. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko San Jorge Island. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska San Jorge Island, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska San Jorge Island. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w San Jorge Island, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje San Jorge Island.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w San Jorge Island.

Lotniska w pobliżu San Jorge Island:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko San Jorge Island

Adres:
ilha de São Jorge,
Açores,
PORTUGAL

Tel:+351 (0)296 209748
Faks:+351 (0)296 209701

Witryna:

Właściciel:
Serviço Açoriano de Transportes Aéreos EP (SATA)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 10' 32'' W
Szerokość geograficzna:38° 39' 55'' N
Kod IATA:SJZ
Kod ICAO:LPSJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.