Mapa

 Lotnisko Shijiazhuang

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Shijiazhuang albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Shijiazhuang. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Shijiazhuang na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Shijiazhuang oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Shijiazhuang. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Shijiazhuang. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Shijiazhuang, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Shijiazhuang. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Shijiazhuang, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Shijiazhuang.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Shijiazhuang.

Lotniska w pobliżu Shijiazhuang:

 Jakie linie lotnicze latają do Shijiazhuang

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Shijiazhuang

Adres:
Shijiazhuang,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)311 88027131

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:114° 41' 49'' E
Szerokość geograficzna:38° 16' 50'' N
Kod IATA:SJW
Kod ICAO:ZBSJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.