Mapa

 Lotnisko San José-Juan Santamaria

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko San José-Juan Santamaria albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku San José-Juan Santamaria. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska San José-Juan Santamaria na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska San José-Juan Santamaria oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska San José-Juan Santamaria. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko San José-Juan Santamaria. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska San José-Juan Santamaria, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska San José-Juan Santamaria. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w San José-Juan Santamaria, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje San José-Juan Santamaria.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w San José-Juan Santamaria.

Lotniska w pobliżu San José-Juan Santamaria:

 Jakie linie lotnicze latają do San José-Juan Santamaria

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko San José-Juan Santamaria

Adres:
PO Box 5026-1000,
San Jose,
Alajuela,
COSTA RICA

Tel:+506 (0)4430840

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:84° 12' 0'' W
Szerokość geograficzna:10° 0' 0'' N
Kod IATA:SJO
Kod ICAO:MROC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.