Mapa

 Lotnisko Symferopol

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Symferopol albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Symferopol. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Symferopol na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Symferopol oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Symferopol. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Symferopol. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Symferopol, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Symferopol. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Symferopol, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Symferopol.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Symferopol.

Lotniska w pobliżu Symferopola:

 Jakie linie lotnicze latają do Symferopola

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Symferopol

Adres:
Airport,
Simferopol,
95491 UKRAINE

Tel:+380 (0)652 595545, 595475
Faks:+380 (0)652 274343

Witryna:

Właściciel:
Republican Enterprise Simferopol International Airport

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:33° 58' 30'' E
Szerokość geograficzna:45° 3' 7'' N
Kod IATA:SIP
Kod ICAO:UKFF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.