Mapa

 Lotnisko Szanghaj Hongqiao

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Szanghaj Hongqiao albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Szanghaj Hongqiao. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Szanghaj Hongqiao na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Szanghaj Hongqiao oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Szanghaj Hongqiao. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Szanghaj Hongqiao. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Szanghaj Hongqiao, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Szanghaj Hongqiao. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Szanghaj Hongqiao, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Szanghaj Hongqiao.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Szanghaj Hongqiao.

Lotniska w pobliżu Szanghaju Hongqiao:

 Jakie linie lotnicze latają do Szanghaju Hongqiao

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Szanghaj Hongqiao

Adres:
1 Konggang Road,
Hong Qiao Lu 2550,
Hong Qiao Airport,
Shanghai 200335,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)21 62688899

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:121° 19' 59'' E
Szerokość geograficzna:31° 12' 0'' N
Kod IATA:SHA
Kod ICAO:ZSSS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.