Mapa

 Lotnisko Ho Chi Minh

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ho Chi Minh albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ho Chi Minh. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ho Chi Minh na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ho Chi Minh oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ho Chi Minh. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ho Chi Minh. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ho Chi Minh, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ho Chi Minh. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ho Chi Minh, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ho Chi Minh.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ho Chi Minh.

Lotniska w pobliżu Ho Chi Minh:

 Jakie linie lotnicze latają do Ho Chi Minh

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ho Chi Minh

Adres:
Southern Airport Service Company,
Tan Binh District,
Ho Chi Minh City,
VIETNAM

Tel:+84 (0)8 8448358

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:106° 39' 28'' E
Szerokość geograficzna:10° 49' 1'' N
Kod IATA:SGN
Kod ICAO:VVTS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.