Mapa

 Lotnisko Sønderborg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sønderborg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sønderborg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sønderborg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sønderborg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sønderborg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sønderborg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sønderborg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sønderborg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sønderborg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sønderborg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sønderborg.

Lotniska w pobliżu Sønderborgu:

 Jakie linie lotnicze latają do Sønderborgu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sønderborg

Adres:
Lufthavnsvej 1,
DK-6400 Sonderborg,
DENMARK

Tel:+45 (0)74 422130
Faks:+45 (0)74 421121

Witryna:

Właściciel:
Sønderborg Lufthavn A.m.b.a.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 47' 30'' E
Szerokość geograficzna:54° 57' 51'' N
Kod IATA:SGD
Kod ICAO:EKSB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.