Mapa

 Lotnisko Surgut

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Surgut albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Surgut. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Surgut na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Surgut oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Surgut. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Surgut. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Surgut, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Surgut. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Surgut, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Surgut.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Surgut.

Lotniska w pobliżu Surgut:

 Jakie linie lotnicze latają do Surgut

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Surgut

Adres:
Aeroport Surgut,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen region,
628422. RUSSIA

Tel:(3462) 770-208
Faks:(3462) 770-319

Witryna:

Właściciel:
ОАО "Аэропорт Сургут"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:73° 24' 6'' E
Szerokość geograficzna:61° 20' 37'' N
Kod IATA:SGC
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.