Mapa

 Lotnisko Skelleftea

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Skelleftea albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Skelleftea. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Skelleftea na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Skelleftea oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Skelleftea. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Skelleftea. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Skelleftea, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Skelleftea. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Skelleftea, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Skelleftea.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Skelleftea.

Lotniska w pobliżu Skelleftea:

 Jakie linie lotnicze latają do Skelleftea

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Skelleftea

Adres:
S-931 92 Skellefteå,
SWEDEN

Tel:0910-576 00
Faks:0910-576 45

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 4' 41'' E
Szerokość geograficzna:64° 37' 30'' N
Kod IATA:SFT
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.