Mapa

 Lotnisko Sendai

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sendai albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sendai. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sendai na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sendai oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sendai. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sendai. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sendai, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sendai. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sendai, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sendai.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sendai.

Lotniska w pobliżu Sendai:

 Jakie linie lotnicze latają do Sendai

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sendai

Adres:
Miyagi Prefectural Govt,
Airport Development Division,
3-8-1 Honcho,
Aobaku,
Sendai City 980-8570,
Miyagi,
JAPAN

Tel:+81 (0)22 2112432

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:140° 55' 26'' E
Szerokość geograficzna:38° 8' 8'' N
Kod IATA:SDJ
Kod ICAO:RJSS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.